Піст і молитва за Україну | Про нас

НАША ПОЗИЦІЯ І ДИСПОЗИЦІЯ

"Піст і молитва за Україну" - це унікальний молитовний рух!
 
Це самоорганізована група християн з різних церков і конфесій, без зовнішнього управління і єдиного керівництва, без прихованих цілей і таємного фінансування! Яка стоїть на Слові, в пості і молитві за Україну за певними, узгодженими усіма учасниками,
молитовними цілями, з 26 лютого 2017 р., щодня.
 
Актуальність такої молитви в тому, що духовна атмосфера в Україні дуже складна і вимагає не ситуативних молитовних сплесків і розрізнених молитов по домівках, церквах і містах України, але єдиної, систематичної і методичної молитви посиленою постом, до перемоги! Постійної, щоденної участі молитовників всіх областей і міст України!
 
Унікальність даного молитовного руху в тому, що зараз в Україні немає постійно діючої молитви і посту, які б щодня в один час, в одному місці, в одні цілі об'єднувала молитовників битися в молитві за Україну до перемоги! І не тільки для молитви, а й для роботи на конкретний результат, так як молитва, як і віра без діл мертва.
 
Розуміючи, що першопричиною того, що відбувається в матеріальному світі є духовний світ - ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти духів злоби піднебесних! У цьому ми бачимо величезну важливість об'єднання молитовників України, тих що не просто моляться, а справжніх заступників, воїнів Христових, для руйнування твердинь і повалення задумів сил темряви!
 
Бачачи, що духовні причини того, що відбувається в Україні ігноруються, а причини моральної кризи, яка прогресувала в Україні до 2013 р., та переросла в революцію і в війну не вивчаються, і не розглядаються на належному духовному та науковому рівні! Ми розуміємо, що це означає: якщо діагноз не встановлений, то хвороба прогресуватиме. І ми молимося і працюємо, що б її зупинити!
 
І головне! Як виявилося, ми шукали миру Україні, а знайшли більш близькі стосунки з Богом! Дисципліна і організованість в молитві виховує і проявляє вірність, яка завжди, скрізь і для всіх дуже важлива! Бог завжди шукає вірних: «Шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його» (Іез.22: 30).
 
І в Україні знайшов!
 
Ми кожен день стоїмо в пості і молитві, що б приготувати дорогу для Господа, що б Божий мир, Божа праведність і радість у Дусі Святім наповняли наші серця, наші сім'ї, наші міста, нашу рідну Україну! І що б Божа любов, сяяла через нашу Україну, через наш врятований народ всьому світу!
В ім'я Ісуса Христа.
Амінь!

Якщо у Вас серце дійсно болить за Україну, за

порятунок українського народу, за припинення війни, приєднуйтесь до "Посту і молитви за Україну", заповніть форму нижче: